mgr Anna Sobolewska

Właścicielka Gabinetu Leczenia Obrzęku Limfatycznego EDEMA w Poznaniu. Absolwentka Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego, mgr fizjoterapii. Od 11 lat aktywnie pracująca z pacjentami limfologicznymi i flebologicznymi. Pomysłodawca i główny organizator Konferencji LIPEDEMA - Choroba, którą należy leczyć!


dr n. med. Agnieszka Czarnecka

Specjalista w dziedzinie dermatologii i wenerologii, specjalista dermatochirurgii, limfologii, liposukcji obrzęku lipidowego (lipedemy) oraz medycyny estetycznej. Wykształcenie i doświadczenie zdobywała w renomowanych europejskich klinikach i od wielu lat jest znana na całym świecie z operacyjnego leczenia lipedemy. Założycielka i właścicielka Centrum Leczenia Lipedemy MAGNIMEDICA w Polsce oraz derma-lymph w Niemczech.


mgr Mariusz Paśko

Dyplomowany osteopata FICO Osteopathy Academy, mgr fizjoterapii, mgr wychowania fizycznego i rehabilitacji. Od ponad 15 lat aktywnie pracujący z pacjentami limfologicznymi i flebologicznymi. Założyciel Centrum Fizjoterapii Paśko w Rzeszowie.


dr hab. n. med. Michał-Goran Stanišić

Chirurg naczyniowy. Założyciel wyspecjalizowanej Kliniki Chorób Naczyń i Zespołu Stopy Cukrzycowej ANGIODIABETICA w Poznaniu. Współpracuje z Kliniką Chirurgii Naczyniowej, Wewnątrznaczyniowej, Angiologii i Flebologii UM w Poznaniu. Specjalizuje się w leczeniu miażdżycy tętnic oraz w nowoczesnych sposobach leczenia chorób żył.


dr hab. n. med. Marek Paul

Właściciel Kliniki dr Paul w Bytomiu, specjalizującej się w zabiegach z zakresu chirurgii plastycznej i rekonstrukcyjnej. Pasjonat chirurgii, ze szczególnym uwzględnieniem rekonstrukcji piersi i zabiegów leczenia obrzęku limfatycznego. Wiedzę i doświadczenie zdobywał m.in. w prestiżowych szpitalach oraz zagranicznych uniwersytetach.


''

dr Joanna Dudek

Psycholożka, psychoterapeutka, adiunktka na Uniwersytecie SWPS. Badaczka zajmująca się psychologicznymi aspektami funkcjonowania z lipedemą oraz jakością życia kobiet dotkniętych tą chorobą. Od 2014 roku działa na rzecz upowszechniania wiedzy na temat lipedemy zarówno w Polsce jak i na świecie.


mgr Beata Czekała

Pielęgniarka, specjalistka w dziedzinie pielęgniarstwa geriatrycznego, pielęgniarka opieki długoterminowej, wykładowca. Obecnie również członek zespołu w Gabinecie Leczenia Obrzęku Limfatycznego EDEMA w Poznaniu – specjalistka z zakresu leczenia ran oraz chorób stóp.


mgr Joanna Jagielska

Dietetyk, Trener Personalny, Refleksolog Twarzy i Głowy, Trener Oddechu. Od 23 lat związana z branżą health & wellness. Propagatorka zdrowego stylu życia. Właścicielka holistycznego gabinetu Homeo Harmony. Obecnie również członek zespołu w Gabinecie Leczenia Obrzęku Limfatycznego EDEMA w Poznaniu.


mgr Dorota Stettler

Certyfikowana terapeutka Polskiego Towarzystwa Limfologicznego. Zawodowo zajmuje się terapią przeciwobrzękową prowadząc gabinet, współpracując z lekarzami, specjalistami. Współtworzy projekt sos-lipoedema.pl  i organizuje turnusy dla kobiet z obrzękiem tłuszczowym.


mgr Monika Dziedzic

Magister fizjoterapii w  Specjalistycznym Szpitalu im. Ludwika Rydygiera w Krakowie. Certyfikowany instruktor fitness, pasjonatka ludzkiego ciała i zdrowego trybu życia. W swojej pracy wykorzystuje różne rodzaje terapii, dostosowując je do indywidualnych potrzeb Pacjenta. 


mgr Magdalena Witkiewicz

Bestsellerowa polska pisarka, nazywana specjalistką od szczęśliwych zakończeń. Jak nikt potrafi opowiadać o życiowych sprawach w lekkim, a czasami nawet w bardzo lekkim stylu. W Polsce sprzedało się już ponad milion egzemplarzy jej powieści, które przetłumaczone też zostały na języki wietnamski, angielski, rosyjski, litewski i niemiecki. Zmagała się z LIPEDEMĄ. Kilka lat temu przeszła cztery operacje.


Konferencja pod patronatem Polskiego Towarzystwa Flebologicznego

Polskie Towarzystwo Flebologiczne